سایت مشاوره تحقیق و ترجمه آنلاین

توضیح مختصر:‌ طراحی سایت ترجمه و مشاوره تحقیق آنلاین به لحاظ انجام خدمات مشاوره و ترجمه در کوتاه ترین زمان، اشتغالزایی نامحدود برای مترجمین و مشاورین و درآمدزایی آن اهمیت این کار را مشخص می سازد.

2,000,000 تومان
10 %
  • زبان برنامه نویسی: C#
  • بانک اطلاعاتی: Microsoft Sql Server

نقد و بررسی تخصصی سایت مشاوره تحقیق و ترجمه آنلاین

طراحی سایت ترجمه و مشاوره تحقیق آنلاین به لحاظ انجام خدمات مشاوره و ترجمه در کوتاه ترین زمان، اشتغالزایی نامحدود برای مترجمین و مشاورین و درآمدزایی آن اهمیت این کار را مشخص می سازد. مخاطبین این سایت دانشجویان و محققین می باشند که امید است این سایت نیازهای اینقشر عظیم جامعه را برآورده سازد.

در قسمت ترجمه کاربر پس از ورود به سایت سفارش ترجمه متنی را که در قبلاً در یک فایل ذخیره کرده است رادر سایت قرار می دهد و مشخصاتی را از قبیل زمینه ، موضوع، زمان نیاز به متن ترجمه شده و ... را مشخص می کند.از طرف دیگر مترجمینی که قبلاً در سایت عضو شده و توسط مدیریت سایت تایید شده اند پس از ورود به سایت سفارشات ثبت شده توسط کاربران را مشاهده می کنند و در صورت توان ترجمه متن کاربر در زمان مقرر، سفارش را می پذیرند و بعد از ترجمه متن فایل ترجمه شده را در سایت قرار می دهد. کاربر با مراجعه بعدی به سایت وضعیت سفارش خود را مشاهده می کند و در صورت اتمام کار آن را از سایت دریافت می کند.

در قسمت تحقیق کاربران با مشخص کردن موضوع تحقیق، سطح تحقیق و ... سفارشی را ثبت می کند. پس از آن مشاورین سایت در صورت توان انجام آن سفارش را پذیرفته و مشاوره ای در زمینه مشخص شده را به کاربر تحویل خواهند داد

 

این سایت به Asp.Net 2008 ,SQLServer2008,C#.Net 2008 و با استفاده از معماری 3 لایه طراحی شده.