سایت گزارش لحظه به لحظه مسابقات فوتبال از طریق پیامک

توضیح مختصر:‌ این برنامه یک برنامه کاربردی نیست و صرفا یک پروژه دانشجویی هست

1,600,000 تومان
20 %
  • زبان برنامه نویسی: C#
  • بانک اطلاعاتی: Microsoft Sql Server

نقد و بررسی تخصصی سایت گزارش لحظه به لحظه مسابقات فوتبال از طریق پیامک

روند کلی کارکرد سایت:

در صفحه اصلی سایت مسابقات لیست شده اند که می توان این بازی ها را بر حسب علاقه مندی فیلتر کرد. این فیلتر های بر چهار نوع می باشند که عبارتند از :

لیگ ها : با انتخاب این نوع فیلتر تمامی لیگ هایی که مسابقات آنها در سایت وجود دارد لیست خواهد شد که با انتخاب هر کدام از آنها بازی های مربوط به همان لیگ لیست خواهد شد.

تیم ها : با انتخاب این نوع فیلتر تمامی تیم هایی که مسابقات آنها در سایت وجود دارد لیست خواهد شد.

تاریخ : با انتخاب این نوع فیلتر تاریخ روز هایی که مسابقه ای برگزار می شود لیست خواهد شد.

همه : با انتخاب این فیلتر تمامی مسابقات وارد شده لیست خواهد شد.

با استفاده از فیلتر مناسب کاربر مسابقات مورد علاقه خود را می یابد. حال برای انتخاب مسابقات برای گزارش یکی از انواع گزارش ها را انتخاب می نماید و سپس کلید ادامه  فشار می دهد.

با زدن کلید ادامه کاربر به صفحه انتخاب نوع پرداخت منتقل می شود که اگر کاربر در سایت ثبت نام کرده باشد و وارد شده باشد فقط نوع پرداخت را انتخاب می نماید و در غیر این صورت اطلاعات کاربر در همین صفحه انجام شده و ثبت نام نیز انجام می شود تا در دسترسی های بعدی کاربر این عمل نیاز نباشد.

در این صفحه اگر پرداخت الکترونیکی از طریق بانک پارسیان انتخاب شود کاربر به صفحه وب سرویس بانک پارسیان فرستاده می شود و با عمل پرداخت باز به صفحه  نهایی سایت برگردانده شده و در صورت کامل یا ناکامل بودن پرداخت پیغام مناسب داده خواهد شد.

اگر در صفحه انتخاب نوع پرداخت واریز وجه به بانک و ثبت فیش انتخاب شود و کلید ادامه زده شود کاربر به صفحه ثبت فیش منتقل می شود که در این صفحه اطلاعات فیش واریزی به بانک توسط کاربر ثبت می شود.

اگر در صفحه انتخاب نوع پرداخت واریز از طریق دستگاه خود پرداز (کارت به کارت) انتخاب شود و کلید ادامه زده شود کاربر به صفحه ثبت فیش منتقل می شود که در این صفحه اطلاعات فیش واریزی به بانک توسط کاربر ثبت می شود.

این سایت به Asp.Net 2008 ,SQLServer2008,C#.Net 2008 و با استفاده از معماری 3 لایه طراحی شده.

لازم به ذکر است که تمامی عکس ها از برنامه Visual Studio 2008    تهیه شده اند